Славни

Ѕвездата од „General Hospital“ се соблече пред фотографите и покажа се! (фото 18+)

Глумицата Алисиа Мери Арден, која во 1994 се појави во Спасувачка служба, односно добро познатата „General Hospital“, новата година ја дочекала гола и тоа пред папараците.

Вечерта ја поминала на неколку забави во различни локали во Лос Анџелес, а како вистинска дива, ниту на една не можела да појди во аутфитот кој го носела. Поради тоа се преслекувала во автомобилот, но папараците брзо ја забележале, а таа само се смешкала и им позирала.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top