Славни

Ѕвездата на Манчестер Јунајтед ја изневерил манекенката: Кој би ја изневерил оваа преубава девојка?

Џеси Лингард, 25 годишната ѕвезда од Манчестер Јунајтед, ја изневерил својата девојката со која се во врска скоро една година.

Тоа се случило на само неколку дена пред да го прослават нејзиниот роденден.

Џеси наводно ја изневерил со обожавателка на Црвените ѓаволи, Леони Борек, веднаш после поразот од градското дерби.

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top