Вебкафе

Жешко видео: Во Лас Вегас одржана борба од соништата!

Луѓето станаа големи фанови на ММА борбите, а кој друг ако не Лас Вегас не го измени тоа и не го направи да изгледа уште посимпатично.

Вусшност 16 девојки облечени само во долна облека влегоа во рингот и започна борба. Оваа манифестација се одржува во Лас Вегас и е насловена под името „Сон на летната ноќ“.

Погледнете:

 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top