Славни

Жешко: Нивес Целзијус го покажа своето длабоко деколте! (фото)

Откако го покажа нејзиниот „нов дечко“, Нивес Целзијус ги воодушеви фановите со провокативни фотки на Инстаграм.

Таа се појави во бел фустан и повеќе открива, отколку што сокрива, а за само 12 часа доби повеќе од 15.000 лајкови.

„Баш во очи ќе те гледам“, „ќе експлодираат“ беа само некои од коментарите.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top