Славни

ЖЕШКО: Елса Хоск ја „здиви“ машката популација! (видео)


Елса е една од многуте лепотици кои се сликаа за магзинот LOVE. А тоа што го покажаа таа веруваме никој не може да го остави рамнодушен.

Елса Хоск сними видео за календарот од магазинот LOVE, а многу сметаат дека таа е најсексапилна.

Облечена во бела чипка и мрежести хулахопки, убавата манекнка си игра со руско ѕвоно.

Во еден момент се врти кон камерата, а тој момент тешко ќе го исфрлете од глава.

Уживајте 🙂

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top