Галерии

Жешките „Цедевиташки“ го запалија паркетот

Во „Домот на спортовите“ беше одигрално 13-то коло на АБА лигата, а атмосферата во дуелот помеѓу КК Цедевита и КК Задар дополнително ја вжештија и „Цедевиташките“ кои го „запалија“ паркетот со својот сексапилен перформанс.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top