Галерии

Жешките навивачки грмат со сексапил на Европското првенство во Хрватска


Веќе е тренд во секој колективен спорт, на паузите меѓу периодите или полувремињата, публиката да ја забавуваат секси навивачки кои растураат со кореографии и заводливи акробации пред полните сали и стадиони.

Ништо подолу во тој поглед не е ниту Европското првенство во ракомет кое од петокот се игра во Хрватска. Салите во Загреб, Вараждин или Пореч грмат еднакво и кога се ракометарите, и кога се навивачките на паркетот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top