Галерии

Жешки сцени: Секси ракометарките го запалија загребскиот брег на Јарун

На загребскиот Јарун во моментов се одржува Европското првенство во ракомет на песок за жени, кое нормално, најмногу привлекува машка публика. Сепак, додека кај другите спортови најпривлечен е самиот спорт и возбудата која ја носи истиот, овде постои уште една, можеби и повлијателна причина за огромната посетеност. Погодувате, „материјалот“ за тоа го имате на фотографиите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top