Славни

Жешката навивачка на Јувентус позираше само во дрес, без гаќички

Роберта Карлучио се занимава со фитнес, но нејзина прва и најголема љубов е фудбалот, поточно фудбалскиот клуб Јувентус.

Обожавателката на „Старата дама“ својата страст кон фудбалот често ја истакнува со провокативни фотографии на Инстаграм, на кои е вистинска реткост да ја видите облечена „како што треба“.

Роберта има речиси 200.000 следбеници на оваа социјална платформа, а бројот расте од ден во ден. Особено, кога ќе спука некоја жешка фотка во дресот од Јувентус, а ќе „заборави“ да облече гаќички.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top