Славни

Жешката Кејт Аптон како секси тенисерка за #LOVEADVENT 2017


Американската актерка и модел Кејт Аптон се придружи на традиционалното одбројување на списанието Love со видео посветено на 19 ден од ADVENT календарот, со тениски рекет во раце и облечена како жешка тенисерка.

25-годишната бомбастична убавица неодамна се врати од Италија, каде се венча за својот долгогодишен дечко, бејзбол ѕвездата Џастин Верландер.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top