Славни

Жешката Емили Ратајковски ги покажа градите! (фото)

Емили Ратајковски обожава да биде гола и да се фотографира гола. Познатата манекенка откако стапи во брак продолжи со провокативните фотографии на Инстаграм, а овој пат соблече се од себе и градите ги прекри само со рацете. Мора да признаеме дека Емили изгледа фантастично.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top