Вебкафе

Женска одмазда: Нека проба пак да ја изневери!

На еден далматинец му се случи ваква женска одмазда поради неверство, нормално, од неговата девојка. А истата заврши како хит на Фејсбук страната „Dnevna doza prosječnog Dalmatinca“.

„Курво машка“ кратко и конкретно му напишала девојката (или евентуално сопруга) на неговиот автомобил. Нормално, реметот од коментарите на фотографијата е вистинско мало шоу од креативни дофрлања.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top