Славни

Жените ова го чекаа: Кристиано Роналдо повторно само по гаќи! (фото)


Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристано Роналдо сопственик е на веројатно најубавото тело во светот на фудбалот.

Всушност тоа и му помага да постигне извонредни резултати на теренот, но и му обезбедува вон фудбалски договори.

Роналдо неодамна ја претстави својата најнова колекција на долен веш која се вика едноставно Кристиано Роналдо.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top