Вебкафе

ЖАЛНО: Коњот им падна на сред улица и никој не застана да им помогне!(видео)

konj

Каква мизерија од народ сме! На децата им се случи несреќа, односно нивниот коњ падна, но никој не застана да им помогне.

Видеото е објавено на Фејсбук групата миленичиња улични и домашни, па според нив дејството е во Куманово.

Погледнете го видеото во прилог.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top