Вебкафе

Запознајте ја убавицата со најдолгите нозе во светот! (фото+видео)

29 годишната Екатерина Лисина е руски модел и го држи првото место за жена со најдолги нозе во светот.

Таа дури ќе биде и запишана во Гинисовата книга на рекорди. Ногата и е долга 133 сантиметри, а Екатерина е висока 2 метра и 5 сантиметри.

Кажува дека нема проблем со височината и дека за еден маж да и го „фати окото“ не треба да е висок.

„Си ја сакам височината. Тоа е невообичаено, а се што е невообичаено привлекува внимание“ вели таа.

Височината има и недостатоци, а еден недостаток е кога Екатерина патува со авион. Таа кажува дека неможе да се протегни ако не патува со бизнис класа.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top