Вебкафе

Запознајте ја Орео – најзафатената мачка која работи како негувателка на стари лица


Мачето Орео некако си се пронајде во улогата на негувателка во дом за стари лица и стана најзафатеното маче на светот кое сериозно си ја сфаќа работата.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top