Вебкафе

Закерберг им го објаснува интернетот на моќните старци од Конгресот (видео)


Исечоци од испрашувањето и сведочењето на Марк Закерберг пред американските сенатори во Конгресот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top