Вебкафе

ЗАДОЛЖИТЕЛНО: Новата поезија на Ујар Свежијот (видео)

ујар

Урај Свежијот преку поезија ни ги прикажува неговите љубовни маки и проблеми.

Погледнете го видеото:

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top