Славни

Задник од 1,7 милиони „лајкови“: Џеј Ло распали во бело

Славната латино пејачка и актерка, 48-годишната Џенифер Лопез, дефинитивно пркоси на времето и стареењето, па и во петтата деценија изгледа совршено, а нејзината фигура остава без здив и предизвикува внимание во секое издание.

Латино дивата со своите обожаватели и следбеници на Инстаграм сподели фотографија на која позира во припен бел фустан кој до милиметар ја истакнува нејзината перфектно одржана линија и жешкиот задник кој секогаш плени внимание.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Познато е дека Џеј Ло напорно и посветено работи на својата фигура, па редовните тренинзи резултираат со ваков топ изглед.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Оваа нејзина фотографија за само неколку минути доби повеќе од 1 милион лајкови на Инсаграм.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top