Славни

За инает на сестрите Кардашијан!


Риалити ѕвездата која со кланот Кардашијан е поврзана на начин достоен за сапуница, изгледа жели да му биде конкуренција на најпознатото риалити семејство, па распали со секси фотографии за нивни инает.

Блек Чајна, која има едно дете со бившиот дечко на Кајли Џенер, раперот Тига, а друго со нејзиниот брат, Роберт Кардашијан, повторно објави секси фотографија со која суптилно праќа „поздрав“ до славниот клан. Стегната во претесен зелен фустан, Чајна распал со своите бујни облини на Инстаграм.

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on

Ултра краткиот фустан ги откри и нејзините нозе, но Блек сакаше да ги покаже и тетоважите на рацете кои се посветени на нејзините деца. Претходно, во очи венчавката со Роберт Кардашијан, кланот упати закани до неа ни случајно да не помислува да продуцира и профитира преку нив.

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on

Во меѓувреме, старлетата често користи прилика да се обиде да им напакости на овие од Кардашијан/Џенер кланот, во моменти кога тоа и не им одговара многу на жените од славното семејство.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top