Ај не заебавај

За едно кило цреши од овие да купи, човек кредит треба да земе

Што цреши ќе беа?

Извор: Фејсбук (Ина Многуфина)

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top