Авто мото

Возење F1 болид на снег – вака го правеше тоа Верстапен во Кицбил

„Орање“ снег со синџири на пневматиците и јаки брзини – Макс Верстапен во Формула 1 елемент, ама на сосема поинаква патека. Бујрум – кој не видел како изгледа тоа.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top