Актуелно

ВО ЖИВО: Барселона на нозе!

barselona

Следете го во живо штрајкот на синдикалните здруженија од Барселона пореди референдумот за независнот на Каталонија.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top