Авто мото

Во втората сезона на Гранд Тур: Џејмс Меј и Ричард Хамонд возат „половина алфа“ (видео)

Гранд Тур

Дали некогаш сте се прашале како би изгледало да се вози половина автомобил? Џејмс Меј и Ричард Хамонд го имаат одговорот на тоа прашање. Тие во втората сезона на Гранд Тур ќе ви го дадат одговорот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top