Музика

„Во себе имам верба“: Ново од прилепската хип-хоп „фискултура“ на Бро


За уживанција, за инспирација, за утеха, за сатисфакција, но најважно од сè – ЗА МОТИВАЦИЈА. Бро со нов стиховен лавиринт. Уживајте.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top