Вебкафе

Во руски стил: Сексуален аздис на „Rape Me“ од Нирвана среде дискотека (видео)


Еден руски пар, во дискотека Milo во Нижни Новогород, очигледно не можеше да се воздржи од сексуалниот нагон кога на разгласите ја пуштија Rape Me од Нирвана, па се фрли на „онадење“ среде дискотеката, додека околу нив останатите гости продолжија за журкањето и забавата.

И сега, како што тоа стана правило во модерниот и динамичен живот кој паралелно се води и во реалноста, но и на социјалните мрежи, кога видеото (нормално, ги снимија) беше споделено на интернет, веднаш беа откриени имињата на напалените аздисувачи, па типот веднаш ги избриша своите профили од социјалните мрежи. Но, девојката чиј Инстаграм профил има над 3.000 следбеници, не брзаше со таквата одлука.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top