Ај не заебавај

Во меѓувреме, во Скопје – што сака да каже архитектот?!


Дали ќе му одговорат на прашањето? Тешко.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top