Вебкафе

Во манијачки стил: Лабаво, угул гол крај Вардар навечер (видео)


Едно време се свести и…се„облече“. Прашањето е кој е позабеган – овој што си „грми“ како од мајка роден на долниот кеј од Вардар, или типчето што го снима.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top