Мајтап

Виц: Зошто цајканите одат по двајца?

Шетаат двaјца другари и разговараат.

Дали знаеш зошто одат по двајца полицајци ?

Не!

Едниот знае да чита а другиот да пишува!

Одзади ги слушаат полицајци и ги застануваат!

Дечки документите!

Децата ги вадат документите и му ги подаваат!

Едниот ги зема ги отвора и вика: Колега ПИШИ!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top