Мајтап

Виц: Зошто мажите трчаат по жените?

Малиот го прашува таткото:

Тате, зошто мажите трчаат по жените, а не обратно?

Мал си сине, има време, ќе разбереш. Си видел стапицата да трча по глувчето?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top