Мајтап

Виц: Знаменитостите на Амстердам

Царина на аеродром во Амстредам.
Која е целта на вашата посетата на Холандија ?
Да пушиме трева и да одиме по проститутки.
Добро ќе запишеме стандардно: разгледување на
знаменитостите.

loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top