Мајтап

Виц: Живот во брак

Се среќаваат две школски другарки од основно:

Еееј, кај си ма, Мацо? Како си? Се омажи ли?

Да, бејби, се омажив пред две години.

И? Како животот во брак?

Исто акко во основно, не излегувај до касно, не зборувај со непознати.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top