Мајтап

Виц: Збунет келнер

Во кафич келнерот прашува:
Што ќе се напеш?
Природен сок од житарки без конзерванси.
А?
Што а? Пиво ми донеси.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top