Мајтап

Виц: Завеси против комшивката


Жената му вели на мажот:

Ај да купиме нови завеси.

Зошто?

Се доселија нови комшии во зградата откарши.

Па што ако.

Можат да ме видат гола.

Ако те видат гола, верувај, тие ќе си купат завеси.

 

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top