Мајтап

Виц: За пиењето

Брат, дури вчера разбрав дека погрешно сум ги слушал пораките од рекламите на ТВ.

Како бе?

Па така, на крајот тие велеле: Пиј, само умерено. А јас мислев дека велат: Пиј САМОУВЕРЕНО.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top