Мајтап

Виц: Второ мислење во кревет

Се расправаат по телефон сопругата со мажот, па тој вели:

Да знаеш дека ич не те бива во кревет!

Таа му исклучува и типот упорно ѕвони повеќе пати. По два часа сопругата крева.

Кај беше досега што не се јавуваш?!

Во кревет.

Што правеше во кревет два часа?

Барав второ мислење!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top