Мајтап

Виц: Втора виолина


Трпе на Трпана:

Не сакам да бидам втора виолина, слушаш!

Таа:

А бе, говедо, ти радувај се што си воопшто во оркестарот, не туку мрчи!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top