Мајтап

Виц: Врева во ормарот

Жената на мажот:

Драги, ја слушаш таа врева во ормарот?

Не. Што треба да чујам?

Моите фустани како излегуваат од мода.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top