Мајтап

Виц: Волкот и седумте јариња


Доаѓа волкот пред куќата на седумте јариња.
Отворете јас сум вашата мајка,ви носам млеко!
Ај не сери,пред малку ја пративме по пиво!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top