Мајтап

Виц: Вистински маж

Трпе, златен, да ти кажам искрено, во животот сум имала само двајца вистински мажи.

И, кој беше првиот?

А бе и двајцата не ги знаеш.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top