Мајтап

Виц: Утрински маки

Дедето му вели на матичниот лекар:

Докторе, секое утро околу шест часот одам по мала и голема нужда.

Лекарот: Добро е тоа бе, чиче.

Како добро бе, јас во седум часот станувам од спиење.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top