Мајтап

Виц: Третман за разубавување

И реков на фризерката:

Направи ме убава. Сакам да се бендисам кога ќе се видам во огледало.

Таа ме погледна и до врв ми ја наполни чашата со ракија.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top