Мајтап

Виц: Трансформации на жената


Кога ќе ја запознаеш жената на твојот живот, ти зборува со поглед.

Кога ќе ти стане девојка, ти говори со тело.

Кога ќе ти стане сопруга, зборува уста не затвора.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top