Мајтап

Виц: ДО ТОА Е!

Трпе ја прашува Трпана:
– Трпано, како ми ги переш гаќите?
– Па, така, ги ставам во машина за перење.
– А ставаш ли уште нешто?
– Прашок нормално.
– А уште нешто да не ставаш?
– Да, ставам и омекнувач.
– Е па, ДО ТОА Е!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top