Мајтап

Виц: Тешки клетви во женска кавга


Се караат две жени, па едната вика:
99 дена на диета си, кучко, да даде господ 99 кила да се здебелиш!
А другата:
Ама си погана! Да даде господ 150 години да живееш и свекрва ти да те надживее.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top