Мајтап

Виц: Тепих за во детската


Родители одат во продавница за теписи.

Здраво. Имате ли теписи за во детска соба. Некој така поиздржлив.

Колку деца имате?

Пет.

Најарно да си асфалтирате вие во детската.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top