Мајтап

Виц: Светлана


Охриѓанец на скопјанка:
Светлана! Светлана! Светланааа!
Не се викам Светлана бе сељак еден!
А мор светлана на колана ги остај глупа една!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top