Мајтап

Виц: Свети Валентин и Свети Трифун


Сопругата на мажот:

Срце, утре е 14 февруари. Каде ќе ме носиш?

На лозје, срце.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top