Мајтап

Виц: Суровиот Трпе

Трпана со очи полни со солзи му вели на Трпе:

Говедо бесчувствително! Не те ни интересира зошто плачам. Барем прашај ме!

Трпе:

Џабе ќе те прашам, Трпано. Немам толку пари.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top