Мајтап

Виц: Среќен маж


Седат две плавуши и гледаат еден пијан човек.
Еј, види го пијаниот будала таму, вели едната.
Кој е тој? прашува другата.
А бе еден што пред десет години ми предложи брак и го одбив.
Ау, маче, па овој уште слави што не завршил со тебе.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top